wtorek, 16 lipca, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Telewizja Biznesowa dołącza do oferty kanałów TV w serwisie streamingowym MEGOGO, poszerzając swoją obecność na rynku medialnym

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Telewizja Biznesowa, wiodący dostawca treści biznesowych, ogłasza swoje dołączenie do platformy streamingowej MEGOGO, dostarczając unikalne treści dla widzów korzystających z tej popularnej usługi.

Telewizja Biznesowa, powstała z połączenia dwóch uznanych marek w branży medialnej – inwestorzy.tv i comparic.tv, specjalizuje się w dostarczaniu najnowszych informacji biznesowych, analiz rynkowych oraz ekskluzywnych wywiadów z liderami branży. Jako jedna z pierwszych w Polsce nadaje w formacie FAST TV. Telewizja Biznesowa obecnie dociera do około 2 milionów użytkowników, a dzięki dołączeniu do MEGOGO, kanał stanie się dostępny dla szerszej publiczności, umożliwiając łatwy dostęp do wysokiej jakości treści dla wszystkich subskrybentów platformy.

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa oferująca bogaty katalog filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz kanałów tematycznych. Zainicjowana z myślą o dostarczaniu zróżnicowanych i atrakcyjnych treści, platforma MEGOGO zdobyła zaufanie milionów użytkowników na całym świecie.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

Dzięki nowemu partnerstwu Telewizja Biznesowa będzie dostępna w ramach bezpłatnego środowiska dostępnego dla wszystkich użytkowników MEGOGO w Polsce, co umożliwi widzom łatwy dostęp do kluczowych informacji biznesowych bez dodatkowych opłat.

“Jesteśmy podekscytowani możliwością dołączenia do MEGOGO i dzielenia się naszymi treściami z nową, globalną widownią. Nasz kanał jest dedykowany wszystkim, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i analizami z zakresu biznesu. Partnerstwo z MEGOGO umożliwi nam dotarcie do jeszcze większej liczby widzów i zaoferowanie im unikatowego doświadczenia telewizyjnego.” – powiedział Sebastian Dubiniecki, Dyrektor Zarządzający Telewizji Biznesowej.

„W ofercie MEGOGO w Polsce mamy kanały telewizyjne o różnych profilach. Dostarczamy rozrywkę dzieciom i dorosłym, fanom sportu i filmów. Dzięki współpracy z Telewizją Biznesową, powiększamy zakres dostępności do ciekawych informacji. Jestem pewny, że nasi widzowie będą z nich szeroko korzystać” – Komentuje Artur Pacuła, CEO MegogoPL.

O Telewizji Biznesowej:

Telewizja Biznesowa to wiodący dostawca treści biznesowych, oferujący najnowsze informacje, analizy rynkowe i wywiady z liderami branży. Zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów gwarantuje wysoką jakość treści dostarczanych widzom na całym świecie. www.telewizjabiznesowa.pl

O MEGOGO:

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa dostarczająca różnorodne treści audiowizualne, obejmujące filmy, seriale, programy telewizyjne i kanały tematyczne. Znana ze swojej innowacyjności i bogatej oferty, platforma MEGOGO zdobyła uznanie globalnej publiczności, oferując atrakcyjne i zróżnicowane treści dla milionów subskrybentów.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

Memecoiny Solana oparte na Donaldzie Trumpie eksplodują po próbie zamachu na jego życie

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej. Po nieudanej próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa,...

Podobne artykuły