czwartek, 11 sierpnia, 2022

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

IcMarkets XTB AVATrade AXI

Project Wunderwaffe: Prologue – już dostępny bezpłatnie na Steam!

Polecane

Jakie błędy popełniłem podczas pojedynku z Rafałem Zaorskim?

Patotrading. Inaczej tego co się działo w okresie od października do grudnia, tego bym nie ujął. Drawdown na poziomie...

Imbalance czyli poziom nierównowagi rynkowej

Spoglądając na footprint, możemy się spotkać z dwoma sytuacjami. Wolumen przehandlowany na danym poziomie po BID i ASK może...

Rola pasywnych i agresywnych uczestników rynku

Na rynku spotykamy się z różnymi rodzajami kupujących i sprzedających. Możemy agresywnie kupować i sprzedawać, bądź pasywnie kupować i...
Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Wejdź w realia II wojny światowej i dowódź tajną podziemną bazą. Twoim zadaniem będzie przetrwanie! Celem w grze jest ciągła walka o zyskanie czasu i zmuszenie wrogich oddziałów do oddalenia się od Twojej bazy.

ZAGRAJ BEZPŁATNIE

  • Jako dowódca podziemnej bazy, gracz będzie musiał zbudować i zarządzać tajną bazą wojskową.
  • Głównym celem w grze jest stworzenie superbroni – tak potężnej, że odwróci falę zwycięstwa na Twoją korzyść.
  • Aby to osiągnąć, gracz będzie musiał rozbudować swoją bazę tak, aby tworzyła samowystarczalny ogromny podziemny kompleks, który stanie się prawdziwą fortecą.
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Zagraj bezpłatnie w Project Wunderwaffe: Prologue

Jedną z głównych cech rozgrywki w Project Wunderwaffe: Prologue to stale rozwijające się fronty. W prologu dodaliśmy możliwość kontrolowania robotników w celu zwiększenia produkcji, a najważniejszym usprawnieniem jest tablica liderów, walcz jak najdłużej, jesteś ostatnią nadzieją. Kontrola i zarządzanie stanem bazy w Centrum Dowodzenia, czy rozwój drzewka technologicznego w Centrum Badań pomogą Ci przetrwać atak wrogów.

ZAGRAJ BEZPŁATNIE

Ważnym elementem zarządzania całym przedsięwzięciem jest również pozyskiwanie surowców. Zdobyte surowce pozwolą na rozwój bazy, pozyskanie zupełnie nowych materiałów, bez których naprawdę trudno będzie ci przetrwać, a co najważniejsze pozwolą opóźnić niszczycielski atak wrogów. Podczas gry rozważnie dysponuj zasobami i towarami, a także wodą i energią.

Bądź na szczycie tabeli liderów!

Pełna wersja gry będzie dostępna już wkrótce, dodaj do swojej listy życzeń Steam, aby nie przegapić premiery, link poniżej:

https://store.steampowered.com/app/1477700/Project_Wunderwaffe/

Contact: [email protected]

Autor poleca również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Please enter your name here

Najnowsze wpisy

Platyna zyskuje blisko 6%. Metale szlachetne zwyżkują ostatnio.

Metale szlachetne zyskiwały w ciągu tygodnia. Od 3 sierpnia platyna zyskała do dziś, 10 sierpnia blisko 6%. Najmniej w...

Podobne artykuły