poniedziałek, 26 lutego, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Motorola Solutions łączy siły z Google Cloud, aby zwiększać bezpieczeństwo i ochronę

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Motorola Solutions wykorzysta Google Cloud, aby przyśpieszyć rozwój innowacji na rzecz bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwa przedsiębiorstw.

Motorola Solutions (NYSE: MSI) i Google Cloud ogłosiły zawarcie strategicznej, wieloletniej umowy, która skupi się na innowacyjnych rozwiązaniach chmurowych w zakresie technologii bezpieczeństw i ochrony opracowywanych przez Motorola Solutions. Dzięki infrastrukturze Google Cloud firma Motorola Solutions będzie priorytetowo rozwijać możliwości sztucznej inteligencji, w tym precyzyjne i niezawodne dostarczanie treści wideo, mapowania, wydajności AI, aby pomóc stawiać czoła rzeczywistym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem.

„Od lokalnych społeczności po firmy – wszyscy polegają na naszej pomocy w kreowaniu bezpieczniejszej przyszłości” – mówi Mahesh Saptharishi, Wiceprezes wykonawczy
i Dyrektor ds. technologii (Chief Technology Officer) w Motorola Solutions. „Ta współpraca wykorzysta moc sensorów, danych i AI, aby bezpieczeństwo i ochrona były bardziej dostępne i praktyczne”.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

Motorola Solutions przewiduje wdrożenie nowo opracowanych zdolności w swoich szybko rozwijających się rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa w chmurze, w tym w Avigilon Alta, pakiecie wideo całkowicie natywnym dla chmury, który zapewnia bezpieczeństwo korporacyjne przedsiębiorstwom o różnej skali działania.

„Bez względu na to, czy chodzi o lepszą ochronę szkół, wykrywanie nietypowej działalności w firmach, czy skuteczniejsze zabezpieczenie wydarzeń na dużą skalę, widoczność
i świadomość w czasie rzeczywistym mają fundamentalne znaczenie, zarówno dla bezpieczeństwa publicznego, jak i bezpieczeństwa przedsiębiorstwa” – powiedział Saptharishi.

„Motorola Solutions od dawna odgrywa wiodącą rolę w wprowadzaniu innowacyjnych technologii chroniących społeczności i przedsiębiorstwa” – mówi Will Grannis, Wiceprezes i Dyrektor ds. technologii (Chief Technology Officer) w Google Cloud. „Wspólnie wykorzystamy nasze najnowsze osiągnięcia, aby wesprzeć Motorolę Solutions w jeszcze mocniejszym skoncentrowaniu się na rozwoju innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa
i ochrony za pośrednictwem chmury”.

_______________________________________________________________________
O firmie Motorola Solutions
Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie naziemnej łączności ruchomej, zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu oraz oprogramowania dla centrów dowodzenia, wspierane przez usługi zarządzania i wsparcia, tworzą najbardziej zintegrowany ekosystem technologiczny, dzięki któremu społeczności stają się bezpieczniejsze, a przedsiębiorstwa zachowują produktywność i bezpieczeństwo. W firmie Motorola Solutions wprowadzamy nową erę w bezpieczeństwie publicznym i ochronie. Więcej można się dowiedzieć na stronie www.motorolasolutions.com.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

NVIDIA znów zszokowała wynikami kwartalnymi i prognozami – akcje wystrzeliły

Sezon publikacji wyników kwartalnych na Wall Street wciąż trwa. W środę późnym wieczorem inwestorzy mogli zapoznać się z jednym...

Podobne artykuły