poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Bukmacherzy już wiedzą, kto wygra wybory. Sprawdź, kto ma według nich największe szanse

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Już w najbliższą niedzielę Polacy zagłosują w wyborach parlamentarnych. Wcześniej, bo do rozpoczęcia ciszy wyborczej, mogą wytypować, jak według nich będą wyglądały wyniki poszczególnych partii. Czy przewidywania bukmacherów pokryją się z wynikami głosowania?

W ofercie polskich bukmacherów znajdziemy setki różnych zakładów na wybory. W Fortunie wytypować można nie tylko zwycięzcę lub to, kto zostanie premierem po wyborach, ale również wynik procentowy poszczególnej partii, a nawet frekwencję w każdym z okręgów.

Co najchętniej obstawiają klienci Fortuny?

Od lat niezmiennie podczas wyborów do Sejmu największą popularnością cieszą się zakłady na wynik procentowy partii. Ma to związek bezpośrednio z publikowanymi sondażami, z którymi klienci się spotykają w mediach.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

PiS wygrywa wybory, Morawiecki premierem?

Bukmacherzy są w tym przypadku zgodni i nie mają wątpliwości, że Zjednoczona Prawica z Morawieckim na czele będzie mogła świętować zwycięstwo. Ciekawiej prezentują się zakłady związane z procentowym wynikiem poszczególnych partii. W środę przed wyborami kurs na wynik PiS-u na poziomie poniżej 35,5% wynosi 2.03.

Jak typują klienci Fortuny?

 

wybory parlamentarne 2023

Giertych z mandatem Poselskim, Zandberg z lepszym wynikiem od Mentzena?

Bukmacherzy zestawili ze sobą polityków z rywalizujących partii i możemy wytypować, czy Jarosław Kaczyński zdobędzie minimum 150 000 głosów więcej od Romana Giertycha w Kielcach lub kto będzie lepszy w Warszawie: reprezentujący Lewicę Adrian Zandberg czy Sławomir Mentzen z Konfederacji. Bukmacherzy wskazują tu delikatną przewagę Zandberga (kurs 1.70) nad Mentzenem (kurs 1.90).

Ilu Polaków weźmie udział w wyborach?

Bukmacherzy oceniają, że ogólnopolska frekwencja będzie wynosiła poniżej 63%. Zdarzenie z wynikiem powyżej 63% aktualnie można wytypować z kursem 2.06. W Fortunie wytypować możemy nie tylko frekwencję ogólną, ale również frekwencję w okręgach. Szanse na najlepszy wynik mają Okręgi 19 i 39, czyli Warszawa i Poznań.

Najwyższy zakład postawiony na wybory?

Dotychczas na fotelu lidera zasiada klient, który już na początku września postawił 50 000 złotych na powyżej 35% głosów uzyskanych przez Zjednoczoną Prawicę. Typer może wygrać 81 400 złotych.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

PKP Cargo ze stratą netto w III kwartale – akcje ostro w dół

W środę po zamknięciu sesji PKP Cargo opublikowało raport finansowy za trzeci kwartał 2023 roku. Okazało się, że w...

Podobne artykuły