wtorek, 16 lipca, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Traderzy kryptowalut tracą 600 mln USD w 24 godziny, gdy Bitcoin upada, ale ten klejnot Ethereum wciąż wygrywa

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Niedawna likwidacja na rynku Bitcoina (BTC) doprowadziła do znacznego spadku ceny pierwszej kryptowaluty do najniższego punktu, jaki osiągnęła od lutego tego roku. Eksperci przewidują, że ten niedźwiedzi trend potrwa dłużej niż poprzednie korekty cen.

Jednak w miarę jak likwidacje Bitcoina (BTC) nadal rosną, rośnie również popularność RCO Finance (RCOF), a coraz więcej traderów kryptowalutowych zwraca się do niego po potencjalne zyski.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

W tym artykule zbadamy powody, dla których inwestorzy kryptowalutowi migrują do RCOF.

RCOF – inteligentny token Ethereum dla traderów

Zbudowany na Blockchainie Ethereum, RCO Finance (RCOF) przyciągnął ostatnio uwagę na szerszym rynku kryptowalut. Platforma handlowa AI znalazła się w centrum uwagi ze względu na swoją podstawową funkcję, robo-doradcy opartym na sztucznej inteligencji.

Robo-doradca został doceniony za poprawę doświadczeń handlowych inwestorów. Wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego zapewnia użytkownikom spersonalizowane strategie handlowe dostosowane do ich profili ryzyka i celów finansowych.

To w pełni zautomatyzowane podejście optymalizuje wyniki inwestycyjne dla doświadczonych i nowych inwestorów.

Oprócz innowacyjnego narzędzia handlowego, RCO Finance kładzie duży nacisk na przejrzystość i bezpieczeństwo. Platforma regularnie przechodzi kompleksowe audyty smart kontraktów przeprowadzane przez renomowaną firmę SolidProof, co dodatkowo wzmacnia zaufanie użytkowników do jej integralności.

Bitcoin spada, 600 milionów dolarów stracone w ciągu 24 godzin

Rynek kryptowalut doświadczył drugiego co do wielkości wydarzenia likwidacyjnego, a inwestorzy kryptowalutowi stracili ponad 600 milionów dolarów w ciągu 24 godzin.

Nastąpiło to, gdy cena Bitcoina (BTC) spadła poniżej 54 000 USD, wywołując efekt kaskadowy, który dodatkowo zdestabilizował rynek i wywołał panikę inwestorów.

Wśród tego zamieszania, masowy transfer 11 302 BTC między nieznanymi portfelami wzbudził zainteresowanie. Transfer ten, wraz z obawami związanymi ze spłatą wierzycieli Mt. Gox w wysokości 8,5 miliarda dolarów i sprzedażą 7 583 BTC przez rząd niemiecki, zwiększył niepokój na rynku.

W następstwie tych wydarzeń eksperci branżowi przewidują wolniejszy i bardziej stopniowy proces ożywienia, z możliwością testowania przez Bitcoina (BTC) poziomu wsparcia 50 000 USD.

Analitycy ostrzegają, że presja sprzedażowa może się nasilić, pogarszając akcję cenową Bitcoina (BTC) w nadchodzących dniach, podsycając spekulacje i niepewność.

RCOF Rises: Token Ethereum przyćmiewa spadek Bitcoina

Podczas gdy spadki Bitcoina (BTC) negatywnie wpłynęły na większość altcoinów na rynku kryptowalut, odwrotna sytuacja ma miejsce w przypadku tokena RCO Finance (RCOF) opartego na Ethereum. Z każdym spadkiem ceny Bitcoina (BTC), adopcja tokena RCO Finance (RCOF) rośnie.

Wynika to z faktu, że RCO Finance (RCOF) pozycjonuje się jako najlepsza opcja dla inwestorów do dywersyfikacji, z niesamowitymi korzyściami płynącymi z tokenizacji.

Platforma oferuje inwestorom ponad 120 000 zbywalnych aktywów w 12 500 klasach aktywów na całym świecie, nawet aktywa ze świata rzeczywistego, takie jak akcje i obligacje.

Co więcej, niesamowitą rzeczą jest to, że mogą oni kupować te aktywa bezpośrednio za kryptowaluty bez uprzedniej konwersji na fiat. To usprawnione podejście, w połączeniu ze strukturą platformy bez KYC, która priorytetowo traktuje prywatność użytkowników, sprawiło, że RCO Finance jest atrakcyjnym wyborem dla inwestorów obeznanych z kryptowalutami, którzy chcą zdywersyfikować swoje aktywa.

Przedsprzedaż RCO Finance: wcześni inwestorzy mogą wiele zyskać

To, co sprawia, że RCO Finance (RCOF) jest atrakcyjną inwestycją, to przystępna cena tokenów w przedsprzedaży. Inwestorzy mogą nabyć te tokeny za 0,01275 USD. Cenę tę można jeszcze dodatkowo obniżyć o 30% przy użyciu kodu rabatowego RCOF30.

Inwestowanie w RCO Finance pozwala inwestorom uczestniczyć w procesach decyzyjnych, które wpływają na kluczowe decyzje w ekosystemie RCO Finance (RCOF). Uzyskują oni również pasywny dochód z opłat platformowych, subsydiowanych opłat transakcyjnych i dostępu do potężnego Robo-doradcy.

Na tym jednak nie koniec. Ponieważ przedsprzedaż RCO Finance znajduje się obecnie na pierwszym etapie, a wcześni inwestorzy mogą cieszyć się 169% zyskami, gdy przejdą do drugiego etapu, który jest tuż za rogiem.

Eksperci spekulują również, że oficjalne uruchomienie tokena może spowodować handel RCOF po cenie altcoina wynoszącej 0,4 USD, potencjalnie oferując inwestorom zwrot w wysokości do 3000%.

Jeśli zainwestujesz teraz zaledwie 100 USD, możesz zobaczyć 3000 USD zysku w momencie premiery. Na co jeszcze czekasz? Dołącz do przedsprzedaży RCO Finance!

KUP TOKENY RCOF W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $RCOF:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny, kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

Memecoiny Solana oparte na Donaldzie Trumpie eksplodują po próbie zamachu na jego życie

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej. Po nieudanej próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa,...

Podobne artykuły