wtorek, 16 lipca, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Ten Altcoin jest jak Shiba Inu w 2020 r.! Może wzrosnąć 1000-krotnie, prognozuje miliarder SHIB

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Wybitny inwestor Shiba Inu, który zarobił miliardy, kupując ogromne ilości tego meme coina podczas jego premiery, przewiduje teraz podobny wzrost dla nowego tokena Ethereum, ETFSwap (ETFS). Miliarder Shiba Inu twierdzi, że szeroka użyteczność tokena i rewolucyjna oferta platformy ETFSwap (ETFS) zwiększą jego wartość ponad 1000-krotnie.

ETFSwap (ETFS) to token, który należy obserwować, aby uzyskać maksymalne zyski w tym sezonie Crypto ETF

ETFSwap (ETFS) jest pionierem w handlu kryptowalutowymi funduszami ETF na platformie DeFi. Misją tego projektu jest zapewnienie bezpiecznego, przejrzystego i wydajnego interfejsu dla inwestorów i traderów w celu uzyskania dostępu do inwestycji w kryptowalutowe fundusze ETF i zarządzania nimi. Na platformie ETFSwap (ETFS) użytkownicy mogą wymieniać swoje kryptowaluty z dowolnymi dostępnymi instytucjonalnymi tokenizowanymi funduszami ETF.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

ETFS jest natywnym tokenem ekosystemu ETFSwap. Jego użyteczność jest tak integralna z platformą, że miliarder Shiba Inu uważa, iż sam ten czynnik zwiększy wartość tokena 500-krotnie. Inwestowanie w token ETFS otwiera świat korzyści, dzięki czemu traderzy i inwestorzy mogą płynnie handlować na platformie ETFSwap (ETFS), jednocześnie osiągając dobry zysk.

Posiadanie tokena ETFSwap (ETFS) umożliwia użytkownikom dostęp do niezliczonych rabatów na opłaty transakcyjne, dzięki czemu zawsze mają dodatkowe środki na handel funduszami ETF. Ponadto wszystkie opłaty transakcyjne użytkowników są gromadzone jako podatek od sprzedaży w dedykowanej puli nagród, która jest co miesiąc przekazywana posiadaczom ETFS, co dodatkowo zwiększa ich zwroty z inwestycji.

Użytkownicy ETFSwap (ETFS) mogą pozycjonować się w celu uzyskania pasywnego dochodu, stakując swoje tokeny w protokole platformy. Dodatkowo platforma nagradza to wsparcie nagrodami z puli stakingu, dla której zarezerwowano znaczną ilość ETFS. Obstawione tokeny potencjalnie przyniosą ich właścicielom do 87% zwrotu z APR.

Miliarder Shiba Inu prognozuje 1000-krotny wzrost podobny do SHIB dla ETFSwap (ETFS)

Miliarder Shiba Inu ujawnił w tweecie do swoich obserwujących na platformie X (dawniej Twitter), że uważnie obserwuje ETFSwap (ETFS) jako kolejnego kandydata do 1000-krotnego rajdu wzrostowego. Wspominał wczesne dni Shiba Inu (SHIB) i ogromny rajd z 2021 roku, który dał mu fortunę. Ten meme coin zadebiutowała wszak na poziomie 0,000000000056 USD w 2021 r., po czym w maju 2021 r. wzrósł do 0,00003791 USD.

Ekspert przeanalizował wzrosty cen towarzyszące zatwierdzeniu i uruchomieniu Bitcoin ETF, zatwierdzeniu Ethereum ETF i złożeniu wniosku o Solana ETF. Przypisał te zjawiska zainteresowaniu inwestorów i wyszczególnił dwa główne powody, dla których fundusze ETF przyciągają taką uwagę inwestorów instytucjonalnych.

Po pierwsze, kryptowalutowe fundusze ETF nie wymagają portfeli kryptowalutowych, giełd ani kluczy publicznych i prywatnych. Ponadto kupowanie i sprzedawanie kryptowalutowych funduszy ETF za pośrednictwem znanych rachunków maklerskich jest podobne do handlu akcjami i innymi tradycyjnymi aktywami. Wyeliminowanie tych przeszkód technicznych stanowi zatem okazję dla inwestorów, którzy chcą wejść w przestrzeń kryptowalut w znanych sobie warunkach.

Po drugie, zakup Bitcoina i większości altcoinów zwykle nie ma żadnego wsparcia regulacyjnego, co sprawia, że wielu tradycyjnych inwestorów jest nieufnych. Z drugiej strony, kryptowalutowe fundusze ETF podlegają regulacjom zapewniającym ich bezpieczeństwo i przejrzystość. Zmniejszone ryzyko operacyjne jest kolejnym powodem, dla którego inwestorzy coraz chętniej inwestują w kryptowaluty.

Wreszcie, miliarder Shiba Inu wymienił przedsprzedaż tokena ETFSwap (ETFS) jako główny powód, dla którego uważa, że token ma ogromny potencjał. ETFSwap (ETFS) sprzedał ponad trzydzieści osiem milionów tokenów i zebrał prawie 2 miliony dolarów. Platforma codziennie przyjmuje nowych użytkowników, a kolejni miliarderzy Shiba Inu kupują w przedsprzedaży kilka transz o wartości 100 000 USD dziennie.

Podsumowanie

Rynek ETF jest wart ponad 10 bilionów dolarów, a miliarderzy Shiba Inu skorzystali z okazji, aby wykorzystać tę wartą biliony dolarów branżę, ponieważ ETFSwap (ETFS) pojawił się, aby zapewnić dostęp do tego dojrzałego rynku inwestycyjnego.

Wieloryby i inni czołowi eksperci kryptowalutowi tak bardzo wierzą w jego misję, że szybko gromadzą tokeny ETFS.

Token jest sprzedawany po obniżonej cenie 0,01831 USD, najniższej, jaka kiedykolwiek będzie, więc nigdy nie będzie lepszego czasu na wskoczenie do pociągu niż teraz.

Skorzystaj z 40% promocji bonusowej, aby zdobyć więcej tokenów i przygotować się na maksymalne zyski. Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia  kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu  kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny,  kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

Memecoiny Solana oparte na Donaldzie Trumpie eksplodują po próbie zamachu na jego życie

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej. Po nieudanej próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa,...

Podobne artykuły