wtorek, 16 lipca, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Mega wieloryb Ethereum inwestuje 120 mln USD w Shiba Inu i ten token Bitcoin ETF

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Pomimo ostatnich wyprzedaży na rynku kryptowalut, analitycy finansowi zauważyli, że mega wieloryb Ethereum zakupił duży pakiet niektórych interesujących tokenów kryptograficznych. Anonimowy inwestor kryptowalutowy zgromadził 120 milionów dolarów w Shiba Inu (SHIB) i ETFSwap (ETFS), tokenie Bitcoin ETF.

Ogromne przejęcie Shiba Inu (SHIB) przez anonimowego mega wieloryba Ethereum

Rynek kryptowalut zwrócił ostatnio uwagę na Shiba Inu (SHIB) i nowy token Bitcoin ETF, ETFSwap (ETFS). Rosnące zainteresowanie tym nowym tokenem Bitcoin ETF i transakcją dokonaną przez mega wieloryba Ethereum stworzyło optymistyczne nastroje dla Spot ETF w społeczności kryptowalut.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

Anonimowy mega wieloryb Ethereum zgromadził niedawno portfel aktywów kryptograficznych o wartości 120 milionów dolarów. Najnowsze dane ujawniają, że zgromadził on 583 miliardy Shiba Inu (SHIB) i kilka innych altcoinów, w tym ETFSwap (ETFS), nowy token Bitcoin ETF.

Godne uwagi inwestycje mega wieloryba Ethereum obejmują jego największy pakiet 40,65 miliona dolarów w Tether (USDT), 31,1 miliona dolarów w Ethereum (ETH), 9,82 miliona dolarów w Pepe (PEPE) i 8,6 miliona dolarów w Shiba Inu (SHIB), co czyni go czwartym co do wielkości pakietem. Dane z jego portfela ujawniają, że oprócz Shiba Inu (SHIB), zainwestował również znaczne środki w Dogecoin (DOGE), Floki (FLOKI) i ETFSwap (ETFS).

W niedawnym poście na X (dawniej Twitter) obserwator rynku zauważył, że wieloryb rozpoczął testowe transfery na małą skalę do i z giełd sześć dni temu. Pokazuje to, że decyzja ta nie była pod wpływem chwili, ale raczej wskazaniem zmieniającej się dynamiki rynku kryptowalut.

Zmieniająca się dynamika rynku zmotywowała innych analityków kryptowalut do przewidywania “altseason”, terminu opisującego znaczny wzrost cen altcoinów przekraczający ceny Bitcoina (BTC).

Innymi czynnikami stojącymi za ogromnym transferem wieloryba mogą być postępy w funduszach ETF Bitcoin i ETF Ethereum oraz rosnący wpływ polityczny wyborców kryptowalut.

Bitcoin ETF Token, ETFSwap (ETFS), cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony wielorybów kryptowalutowych

ETFSwap (ETFS) to wiodąca platforma do handlu kryptowalutowymi funduszami ETF i innymi tokenizowanymi aktywami instytucjonalnymi. ETFSwap (ETFS) to platforma dla inwestorów, którzy chcą zdywersyfikować swoje portfele za pomocą innych metod inwestycyjnych. Elastyczność pozwala inwestorom inwestować w tokenizowane aktywa świata rzeczywistego, takie jak złoto, za pośrednictwem tokenizowanych funduszy ETF.

ETFSwap (ETFS) łączy aktywa instytucjonalne z platformą blockchain, dzięki czemu traderzy i inwestorzy mogą cieszyć się przejrzystością, bezpieczeństwem i wydajnością, jakie oferuje decentralizacja. Platforma umożliwia traderom lub inwestorom wymianę preferowanej kryptowaluty na wymienione tokenizowane aktywa materialne.

Łatwy w użyciu interfejs ETFSwap (ETFS) wykorzystuje intuicyjny i responsywny design, dzięki czemu inwestorzy mogą wygodnie wykonywać swoje transakcje i płynnie poruszać się po różnych narzędziach i funkcjach. Ponadto narzędzia oparte na sztucznej inteligencji dostępne na platformie ETFSwap (ETFS) pozwalają inwestorom skutecznie monitorować swoje inwestycje.

ETFSwap (ETFS) zapewnia inwestorom całodobowy dostęp do rynku i zasięg, dzięki czemu wszyscy inwestorzy mogą przekształcić swoje strategie inwestycyjne w udane przedsięwzięcia. Całodobowy handel zapobiega strachowi inwestorów przed utratą możliwości handlowych. I odwrotnie, w przypadku zmian warunków rynkowych, inwestorzy mogą również skutecznie się dostosować.

ETFSwap (ETFS) przełamuje ograniczenia i bariery tradycyjnych rynków finansowych, dzięki czemu inwestorzy nie potrzebują zgody scentralizowanych władz przed dokonaniem inwestycji. Platforma umożliwia każdemu użytkownikowi swobodne angażowanie się w działalność handlową bez konieczności uzyskania zgody scentralizowanych banków.

Ponieważ coraz więcej kryptowalut zwraca uwagę na token Bitcoin ETF, trwająca przedsprzedaż tokenów ETFSwap (ETFS) odnotowuje ogromne inwestycje i szybko się wyprzedaje. Do tej pory sprzedano ponad 41 milionów tokenów i zebrano 2 miliony dolarów.

Wnioski

Nabycie przez anonimowego mega wieloryba Ethereum 120 milionów dolarów w altcoinach i ETFswap (ETFS) to dopiero początek. Rynek dokonuje ogromnej zmiany w kierunku tokenizowanych funduszy ETF, które według prognoz będą odnotowywać coraz większe napływy w nadchodzących miesiącach i latach.

Plan ETFSwap (ETFS), aby poprowadzić tę podróż, już trwa wraz z przedsprzedażą tokena Bitcoin ETF. Po obniżonej cenie 0,01831 USD i trwającej 40% promocji bonusowej, wieloryby mogą zgarnąć tyle jednostek, ile chcą, aby uzyskać maksymalne zyski.

Skorzystaj z 40% promocji bonusowej, aby zdobyć więcej tokenów i przygotować się na maksymalne zyski. Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia  kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu  kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny,  kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

Memecoiny Solana oparte na Donaldzie Trumpie eksplodują po próbie zamachu na jego życie

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej. Po nieudanej próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa,...

Podobne artykuły