EURCAD i gaz ziemny blisko krawędzi Overbalance

Rynkiem FOREX zainteresowałem się w roku 2015. Tworząc analizy, opieram się wyłącznie na zasięgach (ATR), oraz układach Overbalance (OB). Takie podejście do rynku pozwala mi uzyskać przewagę. Mój trading jest bardzo agresywny, a śledzić wszystkie zagrania można w tym miejscu, wraz z ponad setką innych subskrybentów mojego profilu VezoriWariat

EUR/CAD ponad połowa drogi do Overbalance, mierzącego 433 pips!

Duże Overbalance zaznaczone czerwonym czworokątem o rozmiarze 355 pips, zostało ostatnim razem bardzo dobrze zrespektowane. Na ten moment zamierzam zająć pozycję Short, na krawędzi żółtego czworokąta, czyli zasięgu Overbalance wykonanego przy ostatniej korekcie.

Dodatkowo zamierzam odmierzyć OB 46 PIPS, na pozycję long. Łatwo zauważyć jak świetnie rynek reaguje na OB mniejszego interwału M15, co stanowi dla mnie bardzo dobry sygnał, tym bardziej, że zostało wiele miejsca do progu OB z interwału D1.

Gaz ziemny bardzo blisko granicy Overbalance

Kolejny instrument, który zamierzam obserwować podczas najbliższych sesji, to gaz ziemny, który dosyć dobrze zrespektował ostatni zasięg overbalance o wielkości 667 pips.. Dodatkowo znajduje się w bardzo silnym trendzie spadkowym od listopada ubiegłego roku, czyli dziesięciu miesięcy. Jest to dla mnie dobrym sygnałem, do zajmowania pozycji w kierunku południowym na tym walorze.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o