wtorek, 16 lipca, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Binance wycofuje kryptowaluty z giełdy! Pary Shiba Inu, Chainlink, MEME zostają usunięte

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Giełda Binance zamierza wycofać się z rynku, usuwając popularne pary kryptowalutowe, takie jak Chainlink (LINK), Shiba Inu (SHIB) i MEME. Działania te sprawiają, że inwestorzy zwracają się w stronę nowej giełdy, ETFSwap (ETFS), która zapewnia dostęp do opcji handlowych ETF o znacznym potencjale zysku.

ETFSwap (ETFS) przedstawia nową giełdę do handlu funduszami ETF o wysokiej rentowności

Podczas gdy Binance przygotowuje się do wycofania par handlowych Shiba Inu (SHIB), Chainlink (LINK) i MEME, powstająca nowa zdecentralizowana giełda ETFSwap przyciągnęła tysiące inwestorów z różnych regionów świata, oferując im bezpieczną przestrzeń do kupowania i handlu wysokodochodowymi tokenizowanymi instytucjonalnymi funduszami ETF opartymi na namacalnych aktywach o rzeczywistej wartości.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

Od czasu uruchomienia trwającej przedsprzedaży, ETFSwap (ETFS) przyciąga znaczące zainteresowanie w przestrzeni kryptowalutowej, zwracając uwagę inwestorów i doświadczonych traderów, którzy zainwestowali ponad 3 miliony dolarów, aby wesprzeć tę innowacyjną platformę.

Jako zdecentralizowana platforma handlu kryptowalutami i ETF, ETFSwap (ETFS) wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych technologii w celu zwiększenia wydajności handlu i efektywności transakcji. Na przykład zdecentralizowana platforma handlowa ETF współpracowała z regulowanymi bankami inwestycyjnymi zgodnymi z MiCa w celu włączenia technologii blockchain i zapewnienia bezpieczeństwa i przejrzystości w handlu kryptowalutami i ETF.

Platforma ta wykorzystuje również wspierane przez sztuczną inteligencję (AI) narzędzia do śledzenia i przesiewania funduszy ETF, aby zapewnić dokładne sugestie ETF w oparciu o złożoną analizę algorytmiczną, dane historyczne i trendy rynkowe. Inwestorzy handlujący funduszami ETF na ETFSwap (ETFS) uzyskają również dostęp do rzeczywistych danych rynkowych i skutecznych usług zarządzania ryzykiem.

ETFSwap (ETFS) dąży do bycia liderem rewolucji tokenizacji Real World Assets (RWA), wykorzystując szum na rynku ETF, aby zapewnić użytkownikom dostęp do wysokodochodowych funduszy ETF i ekspozycji na różne towary. Platforma ta zapewniła również użytkownikom usługi handlu ETF bez zezwoleń i bez granic, zapewniając, że jej działalność nie ogranicza się tylko do użytkowników z określonej grupy demograficznej, ale do głównych części świata.

ETFSwap (ETFS) oferuje również konfigurowalne strategie handlowe zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników i inwestorów. Inwestorzy mogą wykorzystać nawet 10-krotną dźwignię na handlu wieczystym i wysokie zyski z obstawiania ETF-ów. Co więcej, platforma ta oferuje użytkownikom dostęp do handlu lewarowanego i futures.

Natywny token ETFSwap, ETFS, jest siłą napędową ekosystemu i ułatwia zdecentralizowane transakcje oraz płynny handel na platformie. Inwestorzy, którzy zakupią znaczną ilość tokenów ETFS, otrzymują ekskluzywne korzyści i zachęty na platformie, w tym rabat cenowy w wysokości 0,01831 USD w trwającej sprzedaży publicznej i comiesięczne air dropy tokenów.

Oczekuje się, że cena tokena ETFS wzrośnie do 0,03846 USD do następnej rundy przedsprzedaży, dlatego inwestorom zaleca się szybki zakup tokenów przed zakończeniem obecnego etapu przedsprzedaży. W chwili pisania tego tekstu ponad 260 milionów tokenów zostało sprzedanych inwestorom instytucjonalnym, co podkreśla ogromny popyt na tokeny ETFS przed oficjalnym uruchomieniem ETFSwap.

 

Binance wycofuje wiele par handlowych kryptowalut

Binance ujawniło plany wycofania i zaprzestania handlu parami Chainlink (LINK), Shiba Inu (SHIB) i MEME w handlu spot. Giełda kryptowalut ogłosiła to w poście na blogu 26 czerwca, podkreślając, że LINK/TUSD, SHIB/TUSD i MEME/ETH zostaną usunięte z jej platformy.

Binance ujawniło, że pary spotowe Shiba Inu, Chainlink i MEME zostaną oficjalnie wycofane 28 czerwca. Giełda wezwała użytkowników do zamknięcia swoich botów do handlu spot dla tych par Shiba Inu, Chainlink i MEME, aby uniknąć potencjalnych strat.

Ponadto Binance ujawniło, że usunięcie LINK/TUSD, SHIB/TUSD i MEME/ETH nie wpłynie na dostępność tokenów Shiba Inu (SHIB), MEME i Chainlink (LINK) na rynku spot Binance.

Konkluzje dotyczące delistingu na Binance i nowej giełdy ETFSwap (ETFS)

Podczas gdy ETFSwap (ETFS) zapewnia użytkownikom kryptowalut dostęp do tokenizowanego handlu ETF, Binance wycofuje z obrotu różne pary spot, w tym Shiba Inu (SHIB), Chainlink (LINK) i MEME.

Dzięki trwającej przedsprzedaży, która wkrótce dobiegnie końca, ETFSwap (ETFS) zobaczy, że jego wartość gwałtownie wzrośnie do nowych poziomów napędzanych rosnącym popytem na tokenizowane fundusze ETF i ich rosnącą popularnością.

Inwestorzy mogą skorzystać z obecnej przedsprzedaży ETFSwap, aby kupić tokeny po obniżonej cenie i wygenerować jak największy zysk.

Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia  kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu  kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny,  kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

Memecoiny Solana oparte na Donaldzie Trumpie eksplodują po próbie zamachu na jego życie

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej. Po nieudanej próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa,...

Podobne artykuły