wtorek, 16 lipca, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Długo uśpione wieloryby Bitcoin budzą się, ten token jest na liście zakupów?

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Wyobraź sobie, że posiadasz Bitcoiny (BTC), które niedawno nabyłeś; jaki byłby twój pierwszy krok w świetle ostatnich wydarzeń kryptowalutowych? Większość użytkowników sprzedaje część swoich tokenów BTC i buduje portfele w celu osiągnięcia zysków, a to prawie oczywista opcja.

Teraz sprawdziliśmy krypto-sferę pod kątem najlepszych tokenów do umieszczenia na koncie handlowym wieloryba Bitcoin. Jest wśród nich meme coin BONK do okazjonalnego pompowania; jest Kaspa (KAS) dla DeFi i nowy token RCO Finance (RCOF) ze względu na zyski z przedsprzedaży i długoterminowe perspektywy.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

Zgłoszenie Van Eck ETF wpłynie na cenę Bonk

Widzieliśmy, jak 3iQ złożył wniosek o fundusze ETF Solana na giełdzie w Toronto w zeszłym tygodniu, a Van Eck jest najnowszą agencją, która spełniła swoje żądania dotyczące funduszy ETF Solana w USA. Firma inwestycyjna złożyła w tym tygodniu petycję do SEC, w wyniku czego meme coiny, takie jak BONK, nieco wzrosły.

BONK wzrósł o około 26% w ciągu ostatniego tygodnia, a wynika to z kilku powodów. Jednym z nich było krótkie odreagowanie Bitcoina w poniedziałek, kiedy to topowy token kryptowalutowy przesunął się z 57 000 USD do około 61 000 USD. Ruch ten ożywił i tak już odradzający się sektor meme coinów, w wyniku czego wskaźniki techniczne BONK gwałtownie wzrosły.

Innym czynnikiem przyczyniającym się do tego jest wzrost cen Solany w odpowiedzi na zgłoszenie Van Eck. Cena tokena SOL wzrosła o 7%, co pchnęło BONK do nowych zysków. Przy tak nagłych ruchach zwyżkowych żaden wieloryb Bitcoina nie przepuściłby okazji do dodania BONK do swoich kont handlowych.

Kaspa na szczycie listy zyskujących w tym tygodniu

Rynek kryptowalut jest niezwykle zmienną przestrzenią i zazwyczaj nie wiadomo, gdzie znajdują się zyski. Najlepsze kryptowaluty, Bitcoin i Ethereum, znajdują się w silnych trendach spadkowych, ale nikt nie widział nadchodzącego wzrostu KAS.

Kaspa notuje obecnie wzrosty, ponieważ token znajduje się 26% powyżej poziomu z zeszłego tygodnia. Podczas gdy to ustawia KAS obok BONK jako jednego z największych zyskujących w tym tygodniu, ten wzrost Kaspa pochodzi z zupełnie innego źródła niż monety memowe Solana.

Marathon Digital, czołowy wieloryb Bitcoin i górnik, zdecydował się dodać KAS do swoich opcji wydobywczych. Nawet otwarte zainteresowanie Kaspą rośnie, ponieważ zauważalny jest wzrost liczby kontraktów futures na KAS.

58% wzrost kontraktów futures na KAS wskazuje na odnowioną nadzieję traderów na perspektywy tokena, co potwierdza jego gwałtowny wzrost. W przeciwieństwie do meme coinów, KAS jest mniej prawdopodobne, że jego cena zostanie skorygowana przez działania rynkowe w krótkim okresie.

A jeśli chodzi o ostatni dodatek do typowego portfela wielorybów Bitcoin…

RCO Finance zmienia zakres handlu kryptowalutami

Każdy aspekt kryptowalut jest obecnie na skraju zmiany, od NFT po memy, a nawet handel. Pojawienie się sztucznej inteligencji i jej zwiększone przyjęcie na rynku kryptowalut zwiększyło znaczenie nowych projektów DeFi, takich jak RCO Finance, a oto, co oferuje platforma RCOF.

Wspomnieliśmy wcześniej, że nikt zazwyczaj nie wie, skąd pochodzą zyski, ale nie jest tak w przypadku RCO Finance. Platforma handlowa jest wyposażona w sztuczną inteligencję, a Robo Advisor działa jako broker finansowy i asystent w imieniu każdego tradera, zapewniając, że traderzy RCOF nie przegapią najnowszych zyskownych okazji rynkowych, dostrzegając nowe potencjalne wzrosty z różnych platform.

Innymi słowy, wzrosty cenowe, takie jak Kaspa, byłyby na radarze przeciętnego tradera RCOF na jakiś czas przed ich faktycznym wzrostem.

Ponadto RCO Finance zapewnia, że jeszcze więcej aspektów rynku kryptowalut jest dostępnych dla każdego użytkowników dzięki polityce braku ograniczeń w handlu. W RCOF możesz uzyskać dostęp do rynków DeFi w Europie i obu Amerykach, nawet jeśli mieszkasz w Hongkongu. Co więcej, masz do wyboru wieczyste instrumenty pochodne i hordę aktywów cyfrowych, w tym akcje, obligacje i fundusze ETF.

Niezależnie od tego, jak na to spojrzysz, RCO Finance jest opcją bez zastanowienia. Nie jesteś przekonany? Przedsprzedaż RCOF zapewnia dodatkowe zyski.

Tokeny RCOF to skrzynia pełna skarbów!

W ramach projektu RCO Finance otrzymujesz Robo Advisor z funkcją uczenia maszynowego i pełny dostęp do rynku kryptowalut. Ale projekt idzie jeszcze dalej dzięki przedsprzedaży.

ROI to oficjalny język traderów, a tokeny RCO Finance posługują się nim dość płynnie. Przedsprzedaż ma oferować co najmniej 3000% zysków, a to dopiero początek.

Długoterminowe perspektywy sprawiają, że posiadanie tokenów RCOF jest jeszcze bardziej atrakcyjne, ponieważ większość analityków spodziewa się, że tokeny przyniosą 1000-krotne zyski po uruchomieniu.

Istnieją plany spalenia niesprzedanych tokenów RCOF natychmiast po przedsprzedaży, aby stworzyć niedobór. Niedobór zapewniłby wówczas, że każdy pojedynczy token RCOF cieszyłby się dużym popytem.

Dla kontekstu, zainwestowanie 500 USD w przedsprzedaż RCOF daje możliwość uzyskania do 500 000 USD w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Nie zwlekaj więc i już dziś kup swój token RCOF za 0,0127 USD w obecnym pierwszym etapie przedsprzedaży i zapewnij sobie zyski w 2024 rok.

KUP TOKENY RCOF W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $RCOF:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny, kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

Memecoiny Solana oparte na Donaldzie Trumpie eksplodują po próbie zamachu na jego życie

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej. Po nieudanej próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa,...

Podobne artykuły