wtorek, 16 lipca, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Polska firma inwestuje w następcę Kubicy

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Leonardo Górski, mistrz świata i jeden z największych polskich talentów w sportach motorowych, nawiązał współpracę sponsoringową z zondacrypto. Urodzony w Wielkiej Brytanii Polak, rywalizuje w WSK, uznawanej z najbardziej wymagającą ligę kartingową na świecie. Na koncie ma m.in. Mistrzostwo WSK Open Series 2023, a także ubiegłoroczne mistrzostwo Włoch.

10-letni Polak zaczynał karierę w Super One. Tam pierwsze kroki stawiali też legendarni kierowcy Formuły 1: Lewis Hamilton, Jenson Button i David Coulthard. Sam Leo już jako 6-latek sięgnął po Puchar Open Series, a rok później dwa razy stawał na podium mistrzostw Hiszpanii. Największym sukcesem w dotychczasowej karierze było jednak Mistrzostwo WSK Open Series 2023 w kategorii Mini Gr.3 U10, czyli w praktyce mistrzostwo świata. W tym samym roku został mistrzem Włoch.

zondacrypto, z pozycji lidera regionu CEE wśród giełd kryptowalut, inwestuje długofalowo. Sponsoring sportu to zysk wizerunkowy, ale też wsparcie rozwoju przyszłych gwiazd. Dzięki naszej współpracy, kariera Leo z pewnością jeszcze przyspieszy. Do tego, ojciec Leo inwestuje w kryptowaluty, co zwiększa wiarygodność wspólnych działań – mówi Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

Najlepszy z Polaków

– Dzięki organizacjom, takim jak zondacrypto, Leo może mierzyć wysoko i walczyć o najwyższe cele. Profesjonaliści w dziedzinie inwestowania w kryptowaluty poprzez naszą współpracę pokazują, jak inwestować długofalowo. Dzięki temu, Leo może ścigać się o realizację sportowych marzeń w przyszłości – mówi Filip Górski, ojciec Leo.

Leonardo Górski, jeżdżący w barwach Tony Kart Racing Team, jest najwyżej sklasyfikowanym polskim kierowcą kartingowym w międzynarodowym rankingu FIA. Karty w jego kategorii MINI Gr.3 FIA, mogą rozpędzać się nawet do 120 km/h. W ostatnich tygodniach, młody polski talent trzykrotnie zajmował miejsca na podium mistrzostw Włoch.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

Memecoiny Solana oparte na Donaldzie Trumpie eksplodują po próbie zamachu na jego życie

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej. Po nieudanej próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa,...

Podobne artykuły