wtorek, 16 lipca, 2024

Handlujemy z Regulowanymi Brokerami

Czy Ethereum może zdetronizować Bitcoina? Główne wskaźniki on-chain wskazują odpowiedź

Polecane

Poznaj Rynek
Poznaj Rynek
Poznajrynek.pl to portal finansowy z zakresu inwestycji. Znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy szeroko rozumianych finansów – świeże wiadomości, opisy strategii, posty edukacyjne, analizy rynku Forex, akcji i towarów. Doskonale rozumiemy, że zebranie wszystkich istotnych informacji zabiera nam cenny czas i w efekcie podejmujemy gorsze decyzje. Dlatego z myślą o Tobie i tysiącach innych osób, PoznajRynek.pl daje możliwość łatwego śledzenia i zrozumienia tego, co się dzieje na rynkach.

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Niedawna imponująca dynamika Ethereum (ETH) ożywiła długotrwałą debatę na temat flippeningu, czyli wyprzedzenia Bitcoina (BTC) przez Ethereum. Czy kiedykolwiek do tego dojdzie? Cóż, kilku ekspertów uważa, że to strzał w dziesiątkę, ale ETH jest w stanie osiągnąć lepsze wyniki niż Bitcoin (BTC) w krótkim okresie, jak pokazują wskaźniki on-chain.

W innych wiadomościach, nowa platforma oparta na Ethereum do handlu tokenizowanymi funduszami ETF, ETFSwap (ETFS), szturmem zdobywa rynek. Jej trwająca przedsprzedaż przyciągnęła ogromne zainteresowanie ze strony inwestorów detalicznych i instytucjonalnych, umacniając nowy projekt jako potencjalny 100x wzrost w kierunku następnej hossy.

- Advertisement -Letnia Szkoła Tradingu i Inwestowania

ETFSwap (ETFS) korzysta z byczego sentymentu do Ethereum

ETFSwap (ETFS) odniósł ogromne korzyści z szumu wokół Ethereum, po pierwsze jako platforma oparta na Ethereum, a następnie jako platforma handlowa ETF. Nowa platforma DeFi wpisuje się w bycze narracje przed uruchomieniem ETF-ów Spot Ethereum, a inwestorzy wykorzystują jej zaniżoną cenę przedsprzedaży w celu osiągnięcia zysków.

Oczekiwanie na fundusze ETF Spot Ethereum i więcej kryptowalutowych funduszy ETF przyniosło większe zainteresowanie globalnym rynkiem ETF, który jest odświeżającą klasą aktywów dla inwestorów kryptowalutowych, którzy chcą odkrywać mniejszą zmienność.

Podczas gdy fundusze ETF nadal docierają do większej liczby inwestorów kryptowalutowych, ETFSwap (ETFS) jest pierwszą platformą przyjazną kryptowalutom, oferującą dostęp inwestycyjny i handlowy do globalnego rynku ETF za pośrednictwem technologii blockchain.

Chociaż są one zabezpieczone prawdziwymi papierami wartościowymi ETF, tokenizowane fundusze ETF na ETFSwap oferują więcej korzyści w porównaniu do tego samego rodzaju aktywów zakupionych bezpośrednio na tradycyjnym rynku. Zapewnia to większą elastyczność inwestycyjną i pozwala na szybkie rozliczenia, całodobowy handel, możliwości obstawiania i pożyczania i nie tylko.

ETFSwap (ETFS) wyłania się jako lepsza platforma dla inwestorów zaznajomionych z rynkiem ETF, a nawet lepsza dla rodzimych inwestorów kryptowalutowych poszukujących kompatybilności między oboma rynkami. Ponadto ETFSwap (ETFS) nie będzie wymagać od użytkowników podawania żadnych informacji KYC, zachowując prywatny charakter platform opartych na blockchainie.

Nowa platforma pozwoli użytkownikom na wymianę ETF-ów i innych kryptowalut w pełnym trybie DeFi i korzystanie z lewarowanego handlu różnymi rodzajami aktywów. Co więcej, ETFSwap (ETFS) ma zostać uruchomiony w wersji beta w ciągu najbliższych kilku tygodni, umożliwiając wczesnym użytkownikom doświadczenie jego użyteczności i przyjaznego dla użytkownika interfejsu przed głównym uruchomieniem.

Wskaźniki on-chain pokazują bycze perspektywy dla Ethereu

W ostatnich tygodniach rynek został wstrząśnięty zaskakującymi wahaniami cen, co spowodowało znaczne straty inwestorów i masowe likwidacje. Ethereum pozostało jednak dość stabilne w tym samym przedziale czasowym.

Wśród imponującej akcji cenowej na ETH, założyciel CryptoQuant Ki Young Ju zwrócił uwagę, że rosnący wskaźnik MVRV na Ethereum rośnie szybciej niż MVRV Bitcoina (BTC). Stwierdza on ponadto, że nadchodzący sezon altcoinów może być sezonem wyłącznie ETH, biorąc pod uwagę obecną sytuację ETF.

Stosunek wartości rynkowej do wartości zrealizowanej (MVRV) określa, jak niedowartościowane lub przewartościowane są aktywa kryptograficzne, a ETH rejestruje byczą wskazówkę w stosunku do Bitcoina (BTC). Dalsze wskaźniki techniczne, takie jak MACD, Relative Strength Index (RSI) i Chaikin Money Flow (CMF), wskazują na wzrost cen w nadchodzących dniach, jak donosi AMBCrypto.

W chwili pisania tego tekstu Ethereum kosztuje 3 504 USD. Wskaźniki on-chain sugerują, że ETH może przewyższyć Bitcoina (BTC) pod względem skali wzrostu w nadchodzących tygodniach, podczas gdy przekroczenie kapitalizacji rynkowej Bitcoina jest nadal dalekie od możliwości.

Ponadto, zamiast liczyć na to, że Ethereum przewyższy Bitcoina (BTC), co obiecuje jedynie 3-krotne zyski przy obecnej wartości, inwestorzy wybierają ETFSwap (ETFS) jako ostateczny wybór inwestycyjny w obecnym cyklu rynkowym.

Wnioski

Inwestorzy kryptowalutowi wiedzą, że lepiej jest gonić za wyższymi marżami zysku i gwarantowanymi środkami zysku niż perspektywami, że Ethereum przewyższy Bitcoina (BTC). Potencjał zysku ETFSwap (ETFS) oferuje możliwość generowania bogactwa pokoleniowego przy skromnej inwestycji w przedsprzedaż. Trwająca przedsprzedaż szybko się wyprzedaje po cenie 0,01831 USD, czyli znacznie poniżej wartości rynkowej.

Zabezpiecz swoje wczesne miejsca na zmieniające życie zyski i kup kilka tokenów ETFS, zanim cena wzrośnie do 0,03846 USD na następnym etapie przedsprzedaży.

Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny, kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Uzupełnij komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze wpisy

Memecoiny Solana oparte na Donaldzie Trumpie eksplodują po próbie zamachu na jego życie

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej. Po nieudanej próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa,...

Podobne artykuły